УКРАЇНА

18:16

22.05

Влада

Луценко з Самооборони зробить партію

0

Лідер громадського руху «Народна Самооборона» Юрій Луценко заявляє про реорганізацію руху в повноцінну політичну партію. Про це він заявив в інтерв’ю газеті «Сільські вісті», повідомили «proUA» у прес-службі НС.

«У лютому збереться з’їзд партії «Вперед, Україно!», на якому проведемо низку організаційних змін. Тобто буде створена повноцінна політична сила, у якої буде свій голова, свої секретарі, почнеться відновлення структурованих осередків на місцях. Ми переходимо до стадії партійного будівництва і розробки своєї власної політичної програми», - зазначив політик.

За його словами, «Народна Самооборона» як повстанський і протестний не дуже структурований громадський рух завершена.

Також Луценко зазначив: «Просто підтримувати єдність демократів на цей момент уже мало. Ми маємо сказати, як виходити з тієї економічної катастрофи, в якій знаходиться Україна».

«Я особисто виступаю противником роздрібнення демократів через створення чергових партій. Тому, незважаючи на наші задуми щодо власного посилення, ми й далі нарощуватимемо співпрацю з усіма, хто сповідує більшість наших ідеалів. Йдеться як про БЮТ, так і про здорову частину «Нашої України» та інші сили, з якими можна знаходити спільну мову», - наголосив Луценко.

Політик також зазначив: «Робити проекти у стилі «нових месій» лише тому, що хтось часто з’являється на екрані телевізорів, я не хочу. Мені здається, люди, принаймні — нормальні люди, мають робити висновки. Мало обрати президентом добру людину, треба обрати того, хто буде для держави гарним керівником. І сьогодні, з моєї точки зору, відповідь лежить у такій площині: ми не маємо права обирати окремого, класного, розумного, симпатичного хлопця чи дівчину. Мусимо обрати лідера команди».

«Як на мене, то це головний урок Президентства Віктора Ющенка. Бо мало на посаді гарної, моральної, української людини. Тому «Народна Самооборона» буде не лише зміцнюватися, а й нарощувати співпрацю з колегами, аби створити справжню потужну команду», - наголосив Луценко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus