УКРАЇНА

23:18

19.06

Влада

У Криму викрили фальшиву козачу сотню

0

Козача громада «Соболь», яка діє в Криму під керівництвом Віталія Храмова, не має ніякого відношення до кримських козаків. Про це заявив глава Кримського козачого союзу, депутат Верховної Ради Криму Володимир Черкашин, повідомляє «Партінформ» .

«Цими людьми повинні зайнятися правоохоронні органи, до нашого козачого руху вони не мають ніякого відношення. Справжні козаки не займаються бандитизмом та рейдерством», - підкреслив він.

Раніше Черкашин неодноразово виступав проти діяльності козачої сотні «Соболь», на яку, за його словами, не раз скаржилися і кримські татари, і слов’яни: «Ми жодного разу не бачили цих людей у храмі, вони не брали участь ні в одній патріотичній акції, не проявляють себе у вихованні підростаючого покоління - які ж вони козаки!? Наскільки я розумію, просто якась фірма створила собі охоронну структуру, яка про людське око і для солідності одержала козацьку назву».

За відомостями інформованого джерела видання в прокуратурі Сімферополя, члени цієї псевдокозачої організації одночасно є співробітниками фірм «Канон», «Ламповий завод», «Промхолдинг», «АТП № 39366», головний офіс яких розташований на території сімферопольського автовокзалу на вул. Київській, 4.

На даний час у виробництві прокуратури Сімферополя знаходиться кримінальна справа відносно посадовців цих організацій. Ведеться слідство за ознаками злочинів, передбачених ст. 365 ч. 1 КК України (перевищення влади або службових повноважень), ст. 382 ч. 1 (невиконання рішення суду), 365 ч. 3 (перевищення службових повноважень, що спричинило за собою тяжкі наслідки у вигляді матеріальних збитків), 175 ч. 2, (невиправдана невиплата зарплати працівникам підприємства більше, ніж за один місяць), ст. 366, ч. 2 (зловживання службовим становищем; службова фальсифікація), ст. 191 ч. 5 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем), ст. 219 КК України (доведення підприємства до банкрутства).

За інформацією джерел з прокуратури, члени так званої козачої сотні «Соболь» брали участь у рейдерському захопленні санаторію «Гірське Сонце» в Алупці, під час якого був важко побитий і помер в лікарні один з охоронців лікувальної установи. Також їм приписують осквернення мусульманського кладовища в Нижньогірському районі Криму, побиття татар, незаконну приватизацію державного майна, ухилення від сплати податків та інші важкі злочини.

На даний час 4 члени цієї так званої козачої сотні вже отримали термін, п’ятий заарештований і відносно нього ведеться слідство.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus