УКРАЇНА

15:15

22.05

Влада

У Рені священик побив директора хлібозаводу

0

У Ренійський райвідділ міліції (Одеська область) поступила заява від директора місцевого хлібозаводу Сергія Арабаджі про те, що його побив колишній благочинний Ренійського округу отець Олег (Козлов), передає ІА «Эхо» .

У 2005-2006 роках Сергій Арабаджі, в минулому скликанні депутат Одеської обласної ради, і благочинний Ренійського округу отець Олег разом вирішували питання реставрації пам’ятника архітектури обласного значення Святовознесенського собору, який прикрашає центральну площу міста Рені. Сергій Арабаджі сприяв тому, щоб з обласного бюджету було виділено 500 тис. грн., завдяки чому вдалося замінити старий купол на новий і почати реставрацію фасаду храму.

Отця Олега нещодавно перевели на службу в інший населений пункт регіону. Колишній благочинний Ренійського округу випадково зустрівся з Сергієм Арабаджі в одному із приміських кафе, де виникла сварка, в результаті якої священик побив колишнього депутата.

До того, як стати священиком, отець Олег служив у спецназі. За час своєї служби в Ренійському окрузі як благочинний він встиг застосувати свої мирські навики щодо колишнього міського голови та інженера Ренійського порту, який на даний час звинувачується у спробі зґвалтування дитини.

Відзначимо, що жителі Рені в більшості своїй не схильні засуджувати священика, вважаючи, що у всіх випадках отець Олег «вибивав явне хамство і непристойну поведінку».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus