УКРАЇНА

02:55

24.05

Влада

Голови 7 облрад ініціюють створення при Раді асоціації місцевих рад

0

Голови Чернігівської, Донецької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Київської та Харківської обласних рад ініціюють створення при Верховній Раді асоціації місцевих рад

Про це йшлося під час зустрічі спікера Верховної Ради Володимира Литвина з головами облрад, повідомили «proUA» в прес-службі парламенту.

На переконання учасників зустрічі, створення асоціації дозволить розвивати «конструктивну співпрацю між центральними і регіональними органами влади», працювати у напрямку розвитку регіональної політики, «аби мати зворотній зв´язок».

За словами голови Чернігівської облради Наталії Романової, доцільність створення такої координаційної ради продиктована вимогами часу: обласні ради є «складовою в системі рад, в системі забезпечення життєздатності держави». А тому, за її словами, питання, які розглядає парламент, «мали б проходити через таку раду і отримувати відповідну експертну оцінку».

Водночас, на думку ініціаторів створення асоціації, статус її повинен бути узаконеним. «Тоді з висновками такого органу рахуватимуться», - наголосив голова Донецької облради Анатолій Близнюк.

Голова Верховної Ради погодився з необхідністю створення такого органу й інституалізацією її впливу на законотворчі процеси.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus