УКРАЇНА

05:29

26.05

Влада

Правління «Нафтогазу»: на Дубину не тиснули під час підписання газових угод

0

Правління НАК «Нафтогаз України» на своєму сьогоднішньому засіданні схвалило дії голови правління НАК Олега Дубини та першого заступника Ігоря Діденка із підписання довгострокових контрактів з ВАТ «Газпром» щодо умов транзиту газу територією України до європейських країн і його поставок для України.

Про це «proUA» повідомили в прес-службі НАК.

Водночас, в НАК висловили обурення «інтерпретацією укладених угод про постачання російського газу в Україну та до Європи з боку різних посадових осіб та ЗМІ».

«Сьогодні весь світ, незаангажоване експертне середовище визнали, що Україна завдяки чітким спільним діям Кабінету Міністрів України та НАК «Нафтогаз України» гідно вийшла з конфлікту, достойно захистила національні інтереси, заспокоїла європейське співтовариство і прибрала паніку в суспільстві щодо енергетичної нестабільності», - йдеться в повідомленні.

Компанія впевнена, що досягнуті під час складних переговорів домовленості, безумовно, вигідні Україні та є оптимальним виходом з тривалого, штучно створеного протистояння, що призвело до значного погіршення відносин в трикутнику Україна-Росія-Європа.

НАК здивувала версія про те, що керівництво Компанії підписало згадані документи під тиском. Компанія наголошує, що всі укладені угоди відповідають чинному законодавству та завізовані відповідно до розпорядчих документів НАК «Нафтогаз України».

НАК нагадує, що дії Компанії носять господарський характер і не повинні піддаватися тиску з боку різних політичних сил.

Нагадаємо, уповноважений президента з енергетичних питань Богдан Соколовський заявив, що газові контракти можуть бути розірвані, якщо з’ясується, що на голову НАК Дубину тиснули під час їхнього підписання.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus