УКРАЇНА

05:22

26.05

Влада

Мін’юст запевняє, що землю від татар звільнятимуть виключно на основі закону

0

Міністерство юстиції наголошує, що рішення про звільнення самовільно захоплених земельних ділянок в районі вулиці Балаклавської у Сімферополі ухвалено судом і є обов’язковим до виконання на всій території України. Про це йдеться у заяві Мін’юсту, що є у «proUA».

В Мін’юсті також наголошують, що згідно із законом невиконання судових рішень у добровільному порядку підлягає примусовому виконанню, яке здійснюється на підставах, у спосіб та в межах повноважень, визначених чинним законодавством України.

«Примусове виконання рішень в Україні покладається на Державну виконавчу службу, що входить до системи органів Міністерства юстиції України. Для проведення виконавчих дій державним виконавцем у необхідних випадках залучаються працівники органів внутрішніх справ, інших органів і установ у порядку, встановленому законодавством», - йдеться в повідомленні.

Мін’юст закликає органи державної влади Автономної республіки Крим, громадські організації регіону утриматися від невиважених дій і необґрунтованих заяв, спільними зусиллями своєчасно і неупереджено вирішувати назрілі проблеми згідно з Конституцією та законами.

Нагадаємо, 27 січня Меджліс розповсюдив заяву, згідно із якою в Криму готується широкомасштабна операція по звільненню території захопленої в 2007 році репатріантами.

В заяві зокрема зазначається, що на проведенні операції особливо наполягає міністр юстиції Микола Оніщук. Також в Меджлісі припускають, що вищезазначена операція може стати початком сценарію введення в Україні надзвичайного стану.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus