УКРАЇНА

02:45

23.04

Влада

Ющенко дав Тимошенко тиждень на наведення порядку в «Артеку»

0

Президент Віктор Ющенко звертається до керівника уряду Юлії Тимошенко з проханням вжити дієвих заходів щодо нормалізації роботи дитячого центру «Артек».

Про це йдеться в указі Президента на адресу Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, в якому він висловлює глибоке занепокоєння ситуацією, що склалася в «Артеці», повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

Президент зауважує, що його стурбованість викликає не тільки невиконання підписаного 27 листопада 2007 року указу №1102 про функціонування та розвиток МДЦ «Артек», який передбачав виконання урядом низки відповідних заходів.

«Турбує соціальний резонанс, спричинений повідомленнями у засобах масової інформації, зокрема, стосовно того, що уряд України штовхає МДЦ «Артек» до банкрутства з подальшою метою розпродажу його власності приватним інвесторам», – йдеться у листі глави держави.

Ющенко вказує на те, що така ситуація є неприпустимою і вимагає забезпечити виконання зазначеного указу у повному обсязі.

Про проведену роботу Прем’єр-міністр має особисто доповісти главі держави у тижневий термін.

Нагадаємо, директор Міжнародного дитячого центру «Артек» (Крим) Борис Новожилов 26 січня о 10:00 госпіталізований з серцевим нападом в лікарню «Феофанія» (Київ).

Минулого тижня Новожилов (19-22 січня) оголосив голодовку з вимогою не зменшувати витрати на утримування табору з державного бюджету. Своїми діями Новожилов хотів звернути увагу влади країни на проблеми табору.

Керівництво МДЦ «Артек» заявляло про можливість закриття табору через відсутність фінансування його потреб з державного бюджету.

МДЦ «Артек» знаходиться в підпорядкуванні Головного управління справами Президента.

В 2008 році «Артек» відвідали діти з 47 країн світу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus