УКРАЇНА

21:52

21.05

Влада

Тимошенко присвятить окреме засідання Кабміну профспілкам

0

Наприкінці лютого відбудеться розширене засідання Кабінету Міністрів за участю представників галузевих профспілкових організацій, де розглядатиметься питання виконання пакету домовленостей між профспілками та урядом. Про це «proUA» повідомила прес-служба Юлії Тимошенко.

До цього часу керівники міністерств та інших органів центральної влади мають виконати протокольне доручення прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, яке складається з 150 пунктів, де враховані пропозиції галузевих профспілок.

Як заявив заступник голови Федерації профспілок Григорій Осовий під час своєї доповіді на засіданні уряду, є певні зрушення у виконанні домовленостей, досягнутих півроку тому на зустрічі прем’єра з представниками профспілок. «Завдяки активній та принциповій позиції прем’єр-міністра, нам вдалося дійсно зрушити з мертвої точки окремі питання», - сказав він.

Також додав, що зустрічі Тимошенко з профспілками у квітні-червні минулого року та постійний діалог – «це акт доброї волі двох сторін до взаємодії і поєднання зусиль у вирішенні важливих проблем для економіки та для людей праці». За його словами, профспілки вважають вкрай важливим та необхідним такий напрямок роботи.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus