УКРАЇНА

06:37

27.05

Влада

Черновецький перевів своє відомство в режим економії

0

Київська міська державна адміністрація вирішила скоротити свої витрати в 2009 році у зв’язку з фінансово-економічною кризою.

Про це йдеться у розпорядженні Київміськадміністрації, передають «Українські Новини».

Скорочення витрат стосується головних розпорядників коштів міськбюджету (структурних підрозділів міськадміністрації), а також підлеглих їм установ і організацій.

Зокрема, Київміськадміністрація доручила своїм підрозділам припинити заповнення вакансій, окрім посад керівників та їх заступників, і здійснення відряджень за кордон, окрім випадків, визначених мером Києва.

Адміністрація вирішила також скоротити обсяги споживання енергоресурсів для зовнішнього освітлення міста мінімум на 10%, припинити підготовку проектів нових цільових програм, інвентаризувати койко-місця в медустановах для скорочення неефективних, переглянути ставки орендної плати за землю і комунальне майно.

Також адміністрація доручила розпорядникам в повному обсязі здійснювати в 2009 році розрахунки за енерго- і теплоносії, що споживають бюджетні установи, проте з урахуванням зменшення обсягів їх споживання мінімум на 10%.

Розпорядники повинні скоротити витрати на підвищення кваліфікації співробітників на 30%, припинити оновлення комп’ютерної техніки, скоротити витрати на своє утримання на 20%, здійснювати розрахунки виключно за фактично поставлені товари і послуги, не допускаючи авансових платежів.

До стабілізації економічної ситуації в країні розпорядники повинні також припинити видачу премій держслужбовцям, обмежити закупівлю автотранспорту, меблів, мобільних телефонів, побутової техніки, на 10% скоротити витрати на канцтовари, транспортні послуги, зв’язок, зокрема Інтернет, представницькі витрати.

У зв’язку з цим розпорядники повинні впровадити реєстрацію міжміських і міжнародних дзвінків і дзвінків на мобільні в спеціальних журналах.

Також розпорядники зобов’язані не допускати збільшення штату підвідомчих ним установ, але збільшити надходження до спецфонду міськбюджету за рахунок власних надходжень установ мінімум на 20%.

Крім того, адміністрація вирішила обмежити витрати на виконання міської програми «Турбота» - на проведення загальноміських свят і на фінансову підтримку громадських і доброчинних організацій.

Як повідомлялося, у 2007 році робоча група Кабміну з вивчення структури Київміськ- і райадміністрацій дійшла висновку про роздуту чисельність їх штатів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus