УКРАЇНА

17:35

23.05

Влада

Кучма поговорив з Лавриновичем

0

Під час сьогоднішньої зустрічі президента України Леоніда Кучми і міністра юстиції Олександра Лавриновича були обговорені питання функціонування судової системи в Україні, повідомляє прес-служба глави держави.

Зокрема, сторони зазначили недоцільність збереження військових судів, оскільки вони не відповідають Конституції України, міжнародним конвенціям, а також з огляду на той факт, що ці суди мало завантажені. Виходячи з цього, було зазначено необхідність удосконалення судової системи.

Кучма і Лавринович також обговорили питання щодо виходу із ситуації, яка склалася в зв’язку з відсутністю Закону «Про реєстрацію права на майно». Глава держави доручив урядові врегулювати реєстрацію прав на майно до введення в дію цього закону.

Президент погодився з пропозицією Міністерства юстиції щодо внесення до Верховної Ради проекту закону про скасування мораторію на виконання судових рішень про стягнення майна з підприємств, які мають більш 25% державної власності.

Під час зустрічі Лавринович проінформував Главу держави про результати роботи української делегації в засіданні у форматі “Україна - Трійка ЄС” за участю міністрів юстиції і внутрішніх справ, яке відбулося в Брюсселі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus