УКРАЇНА

18:40

24.05

Влада

Суд відмовився розглядати справу Григоришина

0

Окружний адміністративний суд Києва відмовив у розгляді позову громадянина Росії, бізнесмена Костянтина Григоришина про визнання протиправною заборону Служби безпеки України на його в’їзд до України.

Про це йдеться в заяві Григоришина, передають «Українські Новини».

Згідно із заявою, суд відмовив у розгляді цього позову, мотивуючи це тим, що довіреність представникові Григоришина в суді видана нотаріусом Москви.

При цьому Григоришин вважає це рішення безпідставним і протиправним, оскільки Україна і Росія є сторонами Конвенції про правову допомогу і правові відносини в цивільних, сімейних і кримінальних справах.

Відповідно до статті 13 вказаної конвенції, документи, які є офіційними на території однієї з договірних сторін (зокрема, нотаріальна довіреність), діють і на території іншої договірної сторони.

Предметом суперечки в даному позові є особисті права Григоришина, які порушені і підлягають захисту на території України.

Відповідно до статті 1 вищезгаданої конвенції, громадяни кожної з договірних сторін користуються на територіях всіх інших учасників конвенції таким же правовим захистом, що і громадяни договірної сторони.

У заяві наголошується, що суд відмовив у розгляді справи після того, як СБУ заявила про необхідність зробити судовий процес закритим.

Григоришин вважає, що відмова в розгляді позову свідчить про заангажованість судді у цій справі.

Він не виключає, що потенційні відповідачі у цій справі, зокрема, посадовці СБУ і Секретаріату Президента, могли здійснювати тиск на суддю, який повинен був розглядати цю справу.

Представник Григоришина подав до Київського апеляційного адміністративного суду апеляційну скаргу на вищезгадане рішення Окружного адмінсуду Києва.

Як повідомлялося, СБУ 16 грудня 2008 року заборонила в’їзд до країни Григоришину у зв’язку з підозрою його в причетності до організації ряду рейдерських атак на державні підприємства.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus