УКРАЇНА

04:42

27.05

Влада

«Регіони» хочуть, щоб Рада розібралась, чи справді все так погано, як написав Пинзеник Тимошенко

0

Партія регіонів найближчим часом ініціюватиме створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради. Поштовхом до прийняття такого рішення стала публікація 27 січня Інтернет-виданням «Економічна правда» листа Міністра фінансів України Віктора Пинзеника до Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, датованого 6 січня, повідомили «proUA» у прес-службі ПР.

В ПР відзначають, що факти, викладені у цьому листі, у разі їх достовірності «більш ніж переконливо свідчать, що, по-перше, на Україну очікує небувала за часів незалежності економічна катастрофа, і, по-друге – нинішній уряд та, насамперед, його очільниця старанно приховують реальний стан справ в економіці від громадськості».

«Лист Пинзеника» також стане предметом ретельного обговорення на одному з найближчих засідань опозиційного уряду.

Як відомо, «ЕП» опублікувала доповідну міністра фінансів Пинзеника до Тимошенко. Як відзначає видання, аналітика та графіки цієї доповідної свідчать про одне - Україна потрапила в кризу, якої не було з 1994 року.

«Прогноз, на якому наполягав Мінфін раніше, -5% ВВП за 2009 рік, зараз уже є занадто оптимістичним. Таких темпів досягнути неможливо»...- говориться, зокрема, у листі. Пинзеник також відзначає, що «В Україні ситуація - найгірша в світі», «все більше життєво необхідних систем України балансують на грані можливого»..., «без джерел фінансування залишаються: енергоносії та комунальні платежі у всіх бюджетних сферах, медикаменти, харчування, обслуговування боргу (а це зрозуміла загроза), наука та інше»... Тобто, на думку Пинзеника, загроза тотального краху всієї української економіки є дуже реальною.

Видання зазначає, що прем’єр заборонила розповсюджувати та змусила відкликати листа Пинзеника до Кабінету міністрів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus