УКРАЇНА

01:22

24.05

Влада

Черновецький продовжує шукати способи наповнення міської скарбниці

0

Київська міська державна адміністрація пропонує Київській міській раді впровадити статистичний облік городян, які постійно або тимчасово проживають у столиці. Про це йдеться в проекті рішення Київради, передають «Українські новини».

Проект припускає, що для ведення такого обліку необхідно визначити серед існуючих підрозділів міськадміністрації або створити новий структурний підрозділ. Також Київраді пропонується затвердити порядок надходження інформації про постійне або тимчасове проживання громадян у житлових будинках, гуртожитках, про їх знаходження в житлово-будівельних кооперативах, об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків, готелях, лікарнях, будинках-інтернатах, пенітенціарних закладах.

Крім того, проект передбачає звернення властей Києва до Президента, Кабінету Міністрів, міністерств і відомств з пропозицією налагодити систематичне надання інформації про громадян, що перебувають у столиці.

Наприклад, Головне управління Міністерства внутрішніх справ у Києві може надавати дані про реєстрацію населення за місцем постійного і тимчасового проживання, Головне управління статистики в Києві - про кількість працюючого населення, зокрема що проживає за межами столиці.

Державна податкова адміністрація, згідно проекту, може надавати дані про громадян-платників податків з виділенням із загального переліку іногородніх, Головне управління Пенсійного фонду в Києві - про сплату пенсійного страхування, Київський міський військовий комісаріат - про військовозобов’язаних і призовників, Головне управління юстиції в Києві - про укладені шлюби і перебуваючих в пенітенціарних закладах.

Київміськадміністрація вважає, що наявність у неї електронних даних про реальну кількість населення міста дозволить їй планомірніше розраховувати міськбюджет, а місту - виконувати столичні функції.

Нагадаємо, у лютому 2008 року мер Києва Леонід Черновецький ініціював розробку міськадміністрацією механізму реєстрації приїжджих.

У 2007 році Київміськадміністрація вивчала можливість проведення перепису населення, постійно і тимчасово проживаючих на території столиці.

Черновецький вважає, що в Києві фактично проживає близько 5 млн. людей, а не 2,64 млн., згідно останнього перепису населення, який проводився у грудні 2001 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus