УКРАЇНА

01:31

22.05

Влада

Чергові переговори з Росією по розмежуванню морів не принесли результатів

0

Міністерство закордонних справ заявляє про безрезультатність чергових україно-російських консультацій по розмежуванню Азовського і Чорного морів та Керченської протоки.

Про це в ході засідання прес-клубу МЗС повідомив директор першого територіального департаменту відомства Леонід Осаволюк.

«За наслідками чергового раунду переговорів можна зробити висновок, що ніяких позитивних результатів, на жаль, нам досягти не вдалося», - сказав він.

Осаволюк повідомив, що результатів досягти не вдалося в першу чергу через те, що позиція російської сторони в черговий раз змінилася.

За його словами, російська сторона підняла вже давно відхилені Україною пропозиції про загальне використання Керченської протоки, про встановлення так званих морських прибережних зон в Керченській протоці або переміщенні діючої лінії кордону в Керченській протоці у бік України.

«На жаль на 30 раунді позиція російської сторони знову-таки змінилася і, таким чином, російська делегація намагалася відкинути нас на 3-4 роки (назад)», - сказав він.

При цьому він відзначив, що такі пропозиції російської сторони є неприйнятними для України і вона продовжуватиме наполягати на розмежуванні Азовського і Чорного морів та Керченської протоки згідно міжнародного законодавства.

Як повідомлялося, україно-російські консультації по розмежуванню Азовського і Чорного морів і Керченської протоки відбулися 21-22 січня в Києві, наступний раунд переговорів запланований на червень у Москві (Росія).

У вересні 2008 Україна закликала Росію активізувати двосторонні контакти з питань підписання угоди про демаркацію державного кордону.

12 лютого 2008 Ющенко і Путін підписали План дій «Україна-Росія», домовившись приступити до практичної роботи із демаркації україно-російського кордону в 2008 році.

За матеріалами «Українських новин».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus