УКРАЇНА

22:11

21.04

Влада

Найближчим часом газ для населення не подорожчає

0

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) на черговому засіданні у четвер, 29 січня, не планує розглядати питання перегляду цін на газ для населення. Про це заявив начальник відділу зі зв’язків з громадськістю і міжнародної координації Іван Слободянюк, передає УНІАН.

«Порядок денний сформований, і таких питань у ньому немає», - сказав Слободянюк.

У грудні 2008 року НКРЕ передала Кабміну пропозиції з перегляду цін на газ для населення з 1 лютого і з 1 травня 2009 року.

Комісія, зокрема, пропонувала розділити споживачів на 2 групи: споживачі, що використовують газ для приготування їжі і підігріву води (перша група), і так звані комплексні споживачі, що використовують природний газ також для опалювання (друга група). При цьому ціну на газ для другої групи пропонувалося прирівняти до ціни газу, що відпускається підприємствам комунальної теплоенергетики.

На першому етапі вартість газу для споживачів першої групи пропонувалося підвищити на 25% - до 618,75 грн. за тис. куб. м, для споживачів другої групи (комплексні) - встановити на рівні 872,78 грн. за тис. куб. м (на рівні ціни, встановленої для підприємств ТКЕ).

На другому етапі вартість газу для споживачів першої групи пропонувалося знову підвищити на 25% - до 773,44 грн. за тис. куб. м, для споживачів другої групи (комплексні) - встановити на рівні 1273 грн. за тис. куб. м. Таку ж ціну на газ з 1 травня пропонувалося встановити для теплокомуненерго.

Крім того, на другому етапі НКРЕ припускала переглянути тарифи на транспортування, розподіл і постачання газу для газотранспортних і газопостачальних підприємств. Перегляд даних тарифів пропонувалося провести зважаючи на падіння обсягів транспортування і зростання ціни на імпортний природний газ, який використовують газопостачальні компанії для виробничо-технічних потреб.

Нагадаємо, уповноважений Президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський прогнозує зростання цін на газ для всіх категорій населення на 30-35% у 2009 році .

Тимошенко заявила, що не бачить ніяких підстав для підвищення цін на газ для населення

25 жовтня 2008 року НКРЕ підвищила роздрібні ціни на газ для населення з 1 грудня на 35% до 48,36-196,86 копійки за куб. м.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus