УКРАЇНА

16:27

24.05

Влада

На прохання громадськості литвинівці «чистять» Держкомзем

0

Керівництво Державного комітету земельних ресурсів прийняло рішення про звільнення генерального директора Державного підприємства “Центр державного земельного кадастру” Валентина Савицького, повідомили «proUA» у прес-службі Держкомзему.

«Реагуючи на чисельні звернення фізичних та юридичних осіб щодо системних зловживань у процесі діяльності Державного підприємства «Центр ДЗК», звернення народних депутатів щодо проявів корупційної діяльності при видачі державних актів на земельні ділянки, виготовленні землевпорядної документації, службові підроблення та порушення, пов’язані з охороною праці, встановлені відомчою комісією Держкомзему, прийнято рішення про дострокове розірвання контракту з генеральним директором ДП «Центр ДЗК» Савицьким В.В. та відповідне звільнення його із займаної посади», - йдеться у повідомленні відомства.

Крім того, прес-служба повідомляє, що надано відповідні доручення про передачу матеріалів до правоохоронних органів за фактами встановлених правопорушень у процесі діяльності ДП «Центр ДЗК» та його регіональних філій з метою притягнення винних посадових осіб до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, 17 грудня головою Державного комітету по земельним ресурсам був призначений Олег Кулинич. Це призначення відбулося за пропозицією Блока Литвина у зв’язку з входженням фракції у коаліцію.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus