УКРАЇНА

05:23

26.05

Влада

Європа подумала, як жити далі з Україною і Росією

0

Розвиток двосторонніх відносин між Євросоюзом і Україною, а також між ЄС і Росією залишається одним з ключових пріоритетів зовнішньої політики Євросоюзу.

Про це вчора в Брюсселі заявив міністр закордонних справ головуючої в ЄС Чехії Карел Шварценберг за підсумками першого дня роботи Ради міністрів Євросоюзу з питань зовнішніх відносин, повідомляє «Укринформ» .

Як відзначив Шварценберг, учасники зустрічі обговорили план Чеського головування і Європейської Комісії в розвитку двосторонніх відносин з Україною і з Росією на наступні шість місяців. За його словами, ці плани визначають головним чином зміст переговорного процесу з Україною і Росією щодо укладення нових угод, які повинні прийти на зміну діючим угодам про партнерство і співпрацю.

В даний час Україна і ЄС успішно ведуть переговори про укладення двосторонньої угоди про асоціацію. За словами Шварценберга, у відносинах з обома країнами для ЄС пріоритетами залишаються вдосконалення системи управління, розвиток демократичних інститутів і затвердження верховенства права. Ці та інші питання будуть обговорені весною цього року між ЄС і Україною в ході саміту Східного партнерства, який повинен відбутися в Празі у травні поточного року.

Як повідомив міністр закордонних справ Чехії, у Празі у травні також відбудеться саміт ЄС - Росія, де буде обговорений весь спектр двосторонніх відносин.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus