УКРАЇНА

08:43

20.06

Влада

«Київенерго» повернуло світло і тепло деяким боржникам

0

Акціонерна компанія “Київенерго” сьогодні відновила енергопостачання деяким закладам, які фінансуються з міського бюджету і були відключені 22 січня. Про це сказав комерційний директор компанії Сергій Чех, повідомила прес-служба компанії.

Електропостачання відновлене під особисту відповідальність і гарантію Київської міської державної адміністрації сплатити частину коштів до кінця січня, повідомив Чех. Він додав, що “з районними бюджетами ми вирішуємо ці питання безпосередньо”.

“На жаль, саме крайні заходи відносно найбільших боржників виявилися дієвими. Тільки після відключення електро- і теплопостачання вони почали перерахування коштів і складання графіків погашення заборгованості”, - сказав Чех.

За даними АК ”Київенерго”, компанія відновила постачання тепла і електроенергії і закладам, які розраховуються за борги.

Тепер борг споживачів за теплову і електричну енергію перед АК ”Київенерго” перевищує 1,3 млрд. грн.

Найбільшим боржником за споживання електроенергії залишається ”Київводоканал”. Загальний борг АК ”Київводоканалу” складає понад 438 млн. грн. З них 412, 392 млн. грн. - борг на кінець 2008 року, і ще 26 млн. грн. - за споживання електрики в січні цього року. Через велику суму боргу і нездатність керівництва компанії вирішувати проблему АК ”Київенерго” офіційним листом попередила керівництво ВАТ АК ”Київводоканал” про припинення електропостачання з 10.00 27 січня, нагадали енергетики.

За даними прес-служби ”Київенерго”, сьогодні, 26 січня, була досягнута домовленість між керівництвом ”Київенерго” і ”Київводоканалу” про виплату частини заборгованості за споживання електроенергії до 27 січня. “Київводоканал” до завтрашнього дня обіцяє виплатити частину коштів, а також готує офіційний лист з проханням затвердити графік погашення заборгованості. При цьому можливість позбавлення ”Київводоканала” електрики не виключається, підкреслили в “Київенерго”.

”Тепер зупинилися на тому, що ”Київводоканал” в терміновому порядку сплатить 20 млн. грн., що менше, ніж вартість місячного споживання електроенергії компанією. По основній частині боргу ”Київенерго” чекає від ”Київводоканалу” чіткого графіка сплати боргів і офіційних гарантій виконання своїх зобов’язань”, - відзначив Чех.

За матеріалами УНІАН

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus