УКРАЇНА

14:20

18.06

Влада

До початку президентської кампанії ДПА завершить перевірки ЗМІ

0

Голова Державної податкової адміністрації України Юрій Кравченко підписав розпорядження про додаткові заходи щодо безперешкодної діяльності засобів масової інформації, повідомляє прес-служба ДПА України. Цим розпорядженням Ю.Кравченко зобов’язав керівників ДПА у Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі у період проведення президентської виборчої кампанії не здійснювати перевірки суб’єктів підприємницької діяльності – засобів масової інформації.

У термін до дати офіційного початку виборчого процесу, згідно з документом, слід завершити розпочаті перевірки щодо дотримання ЗМІ вимог податкового законодавства. У разі неможливості завершення (до початку виборчої кампанії) вже розпочатих перевірок вони мають бути призупинені.

Документ ухвалено на виконання доручення Глави держави, із врахуванням постанови Верховної Ради України “Про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у 2004 році”, з метою усунення перешкод у діяльності ЗМІ та надання громадськості повної і об‘єктивної інформації під час проведення виборчої президентської кампанії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus