УКРАЇНА

14:55

20.05

Влада

У Ющенка підготувалися до того, що МВФ не додасть кредиту

0

Секретаріат Президента прогнозує відсутність проблем в економіці у випадку, якщо Міжнародний валютний фонд не виділить Україні другий транш кредиту stand by. Про це журналістів повідомив перший заступник глави Секретаріату Олександр Шлапак, передають «Українські новини».

«Неотримання другого траншу (МВФ) не спричинить серйозних проблем (для економіки). Серйозніший удар буде по іміджу», - сказав він. При цьому Шлапак підкреслив, що МВФ має підстави вимагати від України дострокового погашення першого траншу, наданого країні в рамках кредитної програми stand by, оскільки українська сторона не виконує всіх умов договору.

Також він додав, що держбюджет-2009 прийнятий не на діючій законодавчій базі з оподаткування: заплановані надходження на більш, ніж 20 млрд. гривень, які не мають відповідних податкових джерел.

МВФ, за даними Секретаріату, демонструє гнучкість підходів і прагне лише почути від уряду інформацію про реалістичність бюджету.

Нагадаємо, 21 січня місія МВФ прибула до України для зустрічей з владою.

Місія працюватиме в Україні до 5 лютого, глава місії - Джейла Пазарбашиоглу.

5 листопада МВФ ухвалив рішення про виділення Україні кредиту stand by на суму близько 16,4 млрд. доларів для подолання проблем в економіці, 10 листопада Україна одержала перший транш кредиту у розмірі 4,5 млрд. доларів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus