УКРАЇНА

01:10

22.05

Влада

Бютівець пропонує призначити вибори Президента 27 грудня

0

Народний депутат від БЮТ Андрій Шевченко зареєстрував у парламенті проект постанови №3655, якою чергові вибори Президента України пропонується призначити на 27 грудня 2009. Відповідний законопроект зареєстрований у парламенті 26 січня, повідомили «proUA» у прес-службі ВР.

Наразі самого тексту постанови на сайті немає.

Водночас, повідомила proUA прес-служба депутата, Шевченко нагадує, що призначення дати виборів Президента України є виключно повноваженням парламенту.

«Потрібна ясність. На вибори Президента країна покладає занадто багато надій, щоб їх дата визначалася в останній момент», - зауважив депутат.

За його словами, порядок визначення дати чергових виборів Президента України регламентує стаття 103 Конституції України. Частина п’ята цієї статті встановлює, що чергові вибори Президента України проводяться в останню неділю останнього місяця п’ятого року повноважень Президента України.

«Діючий Президент України набув повноважень 23 січня 2005 року. Відповідно п’ятим роком його повноважень є 2009 рік, а останньою неділею останнього місяця цього року є 27 грудня», - зазначає Шевченко.

«На перспективу потрібна зміна до Конституції, щоб дата виборів була не предметом торгів, а чітким фактом», - сказав депутат.

Також Шевченко зазначив, що звернеться до фракцій Верховної Ради з пропозицією внести зміни до 103 статті Конституції України, щоб уникнути можливих її різночитань у майбутньому.

Нагадаємо, у Секретаріаті Президента вважають, що чергові вибори Президента України мають відбуватися 17 січня 2010 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus