УКРАЇНА

17:42

25.05

Влада

Тимошенко попередила: рефінансування отримають ті банки, які пролонгують кредити аграріям

0

Кабінет Міністрів на своєму найближчому засіданні має намір затвердити зміни до постанови про порядок рефінансування банківської системи в частині надання переваг банкам, які мають намір пролонгувати вже надані та видати нові кредити для аграріїв. Про це сьогодні на нараді з представниками промислового комплексу заявили прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, передає кореспондент «proUA».

За її словами, не дивлячись на зусилля уряду на сьогоднішній день залишаються не пролонгованими ще 3,2 мільярда кредитів, що взяли аграрії.

«Я не можу зрозуміти, чому 3,2 мільярди кредитів не пролонговані. 3,2 мільярди - це сума яка абсолютно посильна для Нацбанку. Думаю, що не існувало осмисленого рефінансування», - сказала Тимошенко. При цьому зазначила, що в Україні діє два банки, які кредитують аграрний сектор.

«Все ж таки доопрацювати постанову уряду про рефінансування і передбачити там додаткові умови для банків-кредиторів аграрного сектору», - сказала Тимошенко. При цьому зазначила, що на весняну посівну кампанію країні в середньому потрібно буде 10 мільярдів гривень, 5-6 мільярдів гривень очікується отримати саме у вигляді кредитів від банків.

Прем’єр також закликала голів обласних державних адміністрацій та їх заступників взяти під особистий контроль справу з пролонгацією кредитів, надання нових кредитів аграріям, оскільки «часу вже не залишається».

«Я дуже прошу всіх голів, заступників голів звернути на це (надання кредитів та їх пролонгація - ред.) увагу, щоб ми зупиняли рефінансування банків, що не пролонговують кредити», - сказала Тимошенко, підкресливши, що як тільки буде поступати інформація про те, що банки які отримали рефінансування під пролонгацію кредитів відмовляються це робити, рефінансування буде зупинено.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus