УКРАЇНА

18:46

22.05

Влада

Рада відмінила призначення Стельмаха главою Нацбанку

0

Верховна Рада відмінила постанову про призначення Володимира Стельмаха на посаду голови Нацбанку від 16 грудня 2004 року, повідомляє кореспондент «proUA» .

За відповідну постанову №3651 про діяльність НБУ в період фінансової кризи і стан виконання рішень Верховної Ради з цих питань проголосували 245 народних депутатів.

Зокрема, «за» проголосували 155 депутатів від БЮТ, 26 - НУНС, 27 - КПУ і 19 - БЛ.

Також цією постановою Рада визнала роботу НБУ в період фінансової кризи визнала незадовільною доповідь. Доповідь заступника голови НБУ Анатолія Шаповалова про діяльність Нацбанку в період фінансової кризи взяти до відома.

Також Рада визнала обсяги і процедури рефінансування, які здійснювалися НБУ протягом жовтня - грудня 2008 року та організацію ним валютного ринку такими, що за попереднім висновком Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань перевірки діяльності Національного банку України в період фінансової кризи є непрозорими, упередженими на користь окремих фінансових структур, сприяли різкій девальвації національної валюти та поглибленню інфляції.

«У зв’язку з тим, що Рада висловила недовіру голові НБУ Володимиру Стельмаху, який відповідно до Закону України «Про Національний банк України» несе персональну відповідальність за діяльність Нацбанку, двічі звернулась до Президента України з відповідною пропозицією, а Президент України не вжив заходів згідно з Конституцією України, вважати неприпустимим подальше перебування Стельмаха В.С. на посаді голови НБУ», - йдеться у постанові .

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus