УКРАЇНА

04:11

23.05

Влада

Тимошенко наказала провести інвентаризацію недобудованого житла

0

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко доручила головам облдержадміністрацій, мерам міст спільно з будівельними компаніями та комерційними банками провести інвентаризацію об’єктів незавершеного будівництва.

Відповідне доручення глава уряду зробила під час наради з головами облдержадміністрацій та їх заступниками з питань підтримки будівельної галузі, повідомили «proUA» у прес-службі Кабміну.

За словами Тимошенко, першим кроком виходу будівельної галузі зі складної ситуації, яка склалася внаслідок світової фінансово-економічної кризи, має бути проведення інвентаризації будівництва. «Нам потрібно розпочати, перш за все, з детальної інвентаризації всього, що є сьогодні у нас в незавершеному будівництві», - зазначила глава уряду.

Прем’єр-міністр переконана, що інвентаризація дозволить отримати інформацію про справжній обсяг незавершеного будівництва, а також дозволить визначити можливі джерела фінансування, які будівельні компанії зможуть залучати для завершення будівництва об’єктів.

«Якщо ми в найкоротші терміни, маючи всю інформацію, і базуючись на інформації комерційного банку, який надасть нам вичерпний аналіз, зробимо це, ми будемо твердо знати, які розриви в якій області, в якому місті, для яких будівельних компаній і для яких банків нам потрібно покривати», - зазначила Тимошенко .

Глава уряду додала, що без детального аналізу стану будівельної компанії не можна відпрацювати дієвого рецепту виходу зі складної ситуації.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus