УКРАЇНА

01:28

22.05

Влада

У БЮТ пояснили, що готують грунт для імпічменту Ющенка

0

Постанова про відповідальність Президента України Віктора Ющенка за ситуацію у фінансово-кредитній сфері у разі ухвалення її Верховною Радою може стати підставою для початку процедури імпічменту голови держави.

Про це сказав народний депутат від БЮТ Святослав Олійник, який зареєстрував у ВР відповідний проект постанови про відповідальність Президента за ситуацію, що склалася у фінансово-кредитній сфері України, передає УНІАН.

Як підкреслив Олійник, в документі передбачається покласти на голову держави особисту відповідальність за ситуацію, оскільки Президент України «двічі проігнорував вимоги ВР про усунення від виконання повноважень голови НБУ Володимира Стельмаха».

Депутат відзначив, що в проекті постанови передбачається покласти відповідальність на Президента України в першу чергу за різке знецінення грошової одиниці України, «численні спекуляції на валютному та іпотечному ринках, невиконання комерційними банками своїх зобов’язань перед вкладниками, істотні зловживання в процесі рефінансування комерційних банків, повну відсутність контролю за діяльністю комерційних банків, що привело до значного погіршення добробуту громадян України».

Тим часом Олійник визнав, що на сьогодні це суто політичний документ, але не виключив, що в майбутньому він може стати підставою для початку процедури імпічменту Президента України.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus