УКРАЇНА

00:13

21.05

Влада

Яценюк вважає, що разом зі Стельмахом має відповідати і Тимошенко

0

Народний депутат від НУНС Арсеній Яценюк вважає неконституційним ухвалення постанов, якими на посаді голови Національного банку може бути поновлений Сергій Тігіпко. Про це він сказав сьогодні журналістам, повідомляє «Українська правда».

Яценюк сказав, що знає Тігіпка як професіонала, оскільки працював з ним у Нацбанку в 2004 році: «Я можу сказати про Тігіпка тільки позитивні речі, але ми сьогодні говоримо не про персоналії, а про механізм ухвалення неконституційних рішень».

«Це ж може дійти до абсурду. Завтра Партія регіонів таким чином запропонує повернути Януковича на посаду прем’єр-міністра України. Ну є ж Конституція!», - обурився депутат.

Також він наголосив, що для стабілізації ситуації на валютному ринку необхідно міняти не лише персоналії, але й політику Нацбанку.

«У валютно-курсовій політиці були помилки. Але при цьому НБУ – це не острівець, він працює спільно з урядом і відповідальність має бути спільною. І тому помилки треба виправляти спільно», - заявив депутат.

«Це стосується, по-перше, системи продажу валюти, по-друге, – моделі, за якою треба було заливати валютний ринок, третє – закриття кордонів для виходу іноземної валюти», - пояснив Яценюк.

«Четверте – треба давати ліквідність для банківської системи саме на повернення депозитів, а не на тиск на валютний ринок. П’яте – з банками треба негайно обговорити ситуацію на кредитному ринку, а саме кредитування чітко інвестиційних проектів. Шосте – повинна бути жорстка банківська регуляція. Повинно йти як про жорсткий валютний контроль, так і контроль над банківською системою, тому що сьогодні, за моїми даними, близько 15 банків вже мають проблеми з платежами», - сказав екс-спікер.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus