УКРАЇНА

04:04

28.05

Влада

Томенко попередив: раз Ющенко не йде в Раду, то Рада може прийти до нього

0

Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко заявляє, що саме позиція Президента Віктора Ющенка, який двічі проігнорував звернення Верховної Ради по відношенню до «непрофесійної» діяльності Нацбанку, призвела до необхідності сьогодні втретє розглядати у Раді питання відповідальності керівництва НБУ.

Про це повідомили «proUA» в секретаріаті заступника голови Верховної Ради України.

Зокрема Томенко зауважив, що і на сьогоднішній, третій розгляд парламентом цього питання, Президент не відреагував жодним чином. На його думку, він міг подати до ВР пропозицію про звільнення голови НБУ і таким чином відреагувати на позицію ВР стосовно цього питання. Також він міг відгукнутися на відповідне запрошення ВР, прийти на засідання парламенту та поінформувати про те, чому він вважає дії нинішнього керівництва Нацбанку професійними.

«Водночас він не зробив ані першого, ані другого, таким чином підтвердивши, що політика нинішнього керівництва НБУ це політика Президента. Звідси - очевидний висновок: оцінюючи діяльність Національного банку України, парламент зобов´язаний буде оцінювати і діяльність Президента України. Отже, якщо Президент не хоче йти до Верховної Ради, то настане час, коли Верховна Рада прийде до Президента», - зазначив віце-спікер.

Нагадаємо, 18 грудня 2008 року Рада створила тимчасову слідчу комісію з перевірки діяльності НБУ в період фінансової кризи. Комісія повинна була перевірити діяльність НБУ в забезпеченні стабільності гривні та банківської системи, а також виконанні основ грошово-кредитної політики в період фінансової кризи.

БЮТ зареєстрував в Раді проект постанови про відповідальність Ющенка

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus