УКРАЇНА

18:38

22.05

Влада

СБУ відправила до суду протокол на Коновалюка

0

Служба безпеки України 25 січня склала протокол про порушення законодавства про державну таємницю стосовно народного депутата від Партії регіонів Валерія Коновалюка. Протокол скеровано до суду. Про це «proUA» повідомили у прес-службі СБУ.

В прес-службі, протокол складено за результатами службового розслідування Комісії Верховної Ради з вивчення обставин оприлюднення таємного документу в мережі Інтернет, що суттєво зашкодило національним інтересам та завдає економічних втрат українським підприємствам, а відтак і нашим громадянам. На думку Комісії, дії Валерія Коновалюка могли призвести до передумов втрати секретного документу чи розголошення державної таємниці.

Слідчими СБ України встановлено, що у діях народного депутата містяться ознаки неодноразових порушень вимог «Порядку організації та забезпечення режиму секретності в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2003 року.

Відповідно до статті 257 Кодексу України про адміністративні правопорушення, протокол та інші матеріали розслідування СБУ скерувала до суду.

Нагадаємо, раніше СБУ порушила кримінальну справу за фактом розголошення державної таємниці в частині експорту зброї Україною. СБУ зокрема вказує на те, що 1 жовтня 2008 року в мережі Інтернет було розміщено копію листа ДК «Укрспецекспорт» з грифом обмеження доступу, а також текст інтерв’ю народного депутата України Коновалюка коментарем щодо цього документа.

Коновалюк відповів СБУ, що він не перший, хто оприлюднив таємні документи.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus