УКРАЇНА

18:45

22.05

Влада

Печерський суд стверджує, що не збирався карати Петра Симоненка

0

Печерський суд Києва не ухвалював жодних рiшень стосовно лiдера Комунiстичної партiї Петра Симоненка. Про це повiдомила голова суду Нiна Отрош, передає «Інтерфакс-Україна».

«Печерський суд не притягував i не збирається притягувати Петра Симоненка до кримiнальної вiдповiдальностi за невиконання рiшення суду, оскiльки це не входить до компетенцiї цiєї судової iнстанцiї. Це - компетенцiя органiв прокуратури», - зазначила вона.

За словами Отрош, компетентнi служби Печерського райсуду жодних iнформацiй на цю тему у ЗМI не робили.

Вiдповiдаючи на запитання, чи могла бути провокацiєю ранiше поширена у ЗМI заява з посиланням на прес-службу Печерського суду, Отрош зазначила, що її компетенцiя припускає тiльки коментар фактiв, що вiдбулися.

Нагадаємо, в суботу в ЗМІ з вказiвкою координат Печерського суду у ЗМI було направлено повiдомлення про те, що лiдера Комунiстичної партiї України Петра Симоненка можуть притягти до кримiнальної вiдповiдальностi за невиконання рiшення Печерського районного суду Києва, що зобов’язав партiю спростувати недостовiрну iнформацiю про причетнiсть сiм’ї президента України до газових махiнацiй.

Як повiдомлялося, 13 сiчня Симоненко з парламентської трибуни заявив: «Верховна Рада повинна розглянути питання про кримiнальну вiдповiдальнiсть Ющенка та його бiзнес-сiм’ї за спекулятивнi махiнацiї на газовому ринку i зловживання посадою президента з метою отримання надприбуткiв».

Президент Віктор Ющенко звернувся до Генерального прокурора Олександра Медведька з проханням відстежувати всі звинувачення на адресу Президента у причетності до непрозорих газових схем

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus