УКРАЇНА

01:17

24.05

Влада

Визначені кандидати на престол патріарха РПЦ

0

Архієрейський Собор Російської православної церкви в неділю затвердив кандидатами на Московський патріарший престол митрополита Смоленського і Калінінграда Кирила, митрополита Калузького і Боровського Климента і митрополита Мінського і Слуцкого Філарета.

У заповнених бюлетенях з виборів кандидатів на Московський патріарший престол, які поступили в рахункову комісію Архієрейського Собору Російської православної церкви, були згадані імена 14 ієрархів.

За підсумками голосування, що пройшло на Соборі у неділю, патріарший намісник митрополит Кирило набрав 97 голосів, завсправами Московської патріархії митрополит Климент - 32, а голова Білоруської православної церкви митрополит Філарет - 16 голосів.

Далі розклад вийшов таким: митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій одержав 13 голосів, митрополити Київський і всієї України Володимир і Чернівецький і Буковинський Онуфрій - по десять, митрополит Воронізький і Борисоглібський Сергій - сім, митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир - чотири, митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел - три.

Митрополити Волгоградський і Камишинський Герман, Аргентинський і Південноамериканський Платон, Східно-Американський і Нью-Йоркський, першоієрарх Російської зарубіжної церкви Іларіон, Ташкентський і Середньоазіатський Володимир, єпископ Сивтивкарський і Воркутинський Питирим – по одному.

Всього в голосуванні взяли участь 198 з 202 архієреїв Московського патріархату (четверо ієрархів з різних причин не змогли взяти участь у форумі).

Далі перші три кандидатури будуть розглянуті Помісним собором.

За матеріалами«Інтерфакс-Україна»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus