УКРАЇНА

15:14

22.05

Влада

Тимошенко наслала на Черновецького ревізорів

0

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко доручила Контрольно-ревізійному управлінню, а також Міністерству фінансів взяти під контроль використання бюджетних коштів в столиці. Відповідне доручення Глава Уряду зробила в суботу на селекторній нараді з головами облдержадміністрацій з питань виплат пенсій, зарплат та грошового утримання працівників бюджетної сфери, повідомили «proUA» у прес-службі Кабінету міністрів.

«Єдине, хто у мене викликає тривогу, це місто Київ і мер Черновецький, який використовує гроші не за призначенням, і саме тому працівники бюджетних установ мають питання і проблеми», - підкреслила Тимошенко і додала, що також Уряд звернувся до Генеральної прокуратури України щодо цільового використання бюджетних коштів в столиці.

Прем’єр-міністр підкреслила, що проблеми з виплатою заробітних плат працівникам бюджетних установ в Києві пов’язані з нечесним відношенням керівництва міста до бюджетних ресурсів.

«Тут можуть бути проблеми, які пов’язані з нечесним відношенням до бюджету. Не тому що немає доходів, не тому що немає чим платити, а тому що просто нечесно ставляться до бюджетних ресурсів», - зазначила Тимошенко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus