УКРАЇНА

00:09

21.05

Влада

«Нафтогаз»: прорахунки «Газпрому» підривають технологічну надійність української ГТС

0

Перевищення «Газпромом» 20 січня транзиту газу на 45 мільйонів кубометрів у західному напрямі через територію України мало не призвело до аварійної роботи української газотранспортної системи. У зв’язку з цим НАК«Нафтогаз України» звернувся до «Газпрому» з проханням надалі забезпечувати подачу газу строго відповідно до об’ємів, заявлених країн-імпортерів.

Про це пише «Дзеркалу тижня» , посилаючись на відповідний лист за підписом одного із заступників голови правління НАК«Нафтогаз України».

Як стало відомо виданню, даний лист був направлений в «Газпром» минулої середи, 21 січня.

«Така ситуація призводить до аварійної роботи ГТС Ужгородського напряму, перевитрати паливного і пускового газу на КС (компресорних станціях, - ред.) і, відповідно, до невиправданих збитків компанії, зниження надійності роботи ГПА (газоперекачуючих агрегатів, - ред.), що ставить під загрозу виконання контрактних зобов’язань по транзиту російського газу країнам-імпортерам», - підкреслюється в листі.

Через помилку «Газпрому» диспетчери «Укртрансгазу» були вимушені зупинити 23 газоперекачуючі агрегати і скоротити відбір газу з підземних сховищ на 85 млн. кубометрів.

«Прошу забезпечити роботу строго відповідно до заявлених об’ємів відбору газу країнами-імпортерами на кожну добу і надалі не допускати подібних випадків», - сказано в листі заступника голови правління НАК«Нафтогаз України».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus