УКРАЇНА

15:21

20.07

Влада

«Інтер» заявляє, що Фірташ не їх господар. І погрожує подати до суду на Кабмін

0

Телеканал «Інтер» просить утриматися прес-службу Кабінету Міністрів від «необґрунтованих коментарів на адресу телеканалу і не привласнювати собі функції органів слідства, прокуратури і судової влади». Про це говориться в заяві телеканалу.

«АТЗТ «Українська незалежна ТБ-корпорація (загальнонаціональний телеканал «Інтер») « повідомляє, що згідно реєстру акціонерів, Дмитро Фірташ не є акціонером компанії», - повідомляє прес-служба каналу.

Акціонерами АТЗТ «УНТК» є ТОВ «Український медіа-проект», якому належить 61% акцій телеканалу, ВАТ «Перший канал» - 29%, ТОВ «Пегас Телебачення» - 10%, відзначають на каналі.

Також, говориться в повідомленні, «Інтер» є прибутковою телевізійною компанією впродовж 12 років - одним з найкрупніших платників податків України, і існує на доходи, одержані від продажу телевізійної реклами.

«Телеканал вважає неприпустимими спроби органу виконавчої влади втручатися в його інформаційну політику, а також давати оцінку діяльності журналістів і творчого колективу. Чесність, об’єктивність і незаангажованість є основними принципами висвітлення подій телеканалом «Інтер», - говориться в заяві.

Також «Інтер» залишає за собою право звернутися до суду за компенсацією збитків, яких канал може зазнати внаслідок «необґрунтованих заяв Кабінету Міністрів».

Нагадаємо, 23 січня прес-служба Кабміну розповсюдила заяву про те, що прем’єр-міністр Юлія Тимошенко принципово буде ігнорувати політичні програми телеканалу «Інтер», поки журналісти і керівники цього каналу не припинять «цькування» в ефірі за вказівкою їх «господаря» Дмитра Фірташа.

За матеріалами Подробности, «Телекритика»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus