УКРАЇНА

11:39

21.05

Влада

700 співробітників «Квазар» пікетували Подільську РДА, вважаючи її посібником рейдерів

0

Сімсот співробітників і ділові партнери ВАТ «Квазар» прийняли участь в двогодинному мітингу протесту проти незаконних дій Подільської адміністрації міста Києва. Учасники акції протесту вимагали від чиновників відмінити рішення про перереєстрацію ВАТ «Квазар» і вжити необхідні заходи з огорожі підприємства від подальших рейдерських атак, - повідомили «proUA» в прес-службі ВАТ «Квазар».

За даними керівництва ВАТ «Квазар», чиновники Подільської райадміністрації вступили в змову з групою осіб, які намагаються захопити підприємство, внаслідок чого робота ВАТ «Квазар» була заблокована і компанія опинилася на межі силового захоплення.

«Ми добре знайомі з обставинами справи, що свідчать про спробу захоплення підприємства. Вважаю, що наявних документів досить для забезпечення судового захисту нашого клієнта і покарання винних осіб, яких зараз прийнято називати «рейдерами», - передає прес-служба думку адвоката, партнера юридичної фірми MAGISTERS Олексія Рєзнікова.

Працівники ВАТ «Квазар» зокрема звинуватили Подільську адміністрацію в грубому порушенні законодавства, що відбулося 29 грудня 2008 року.

«Цього дня відділ державної реєстрації юридичних осіб Подільської держадміністрації, на підставі всього лише однієї заяви про втрату свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи ВАТ «Квазар», видав шахраям копію свідоцтва. Того ж дня шахраї провели перереєстрацію підприємства у всіх держорганах і банках», - вважає голова правління ВАТ «Квазар» Сергій Монаков.

За даними ВАТ «Квазар», атакам рейдерів підприємство піддається з 2007 року, проте ситуація значно загострилася літом 2008 року.

«В липні група шахраїв, за сприяння реєстратора підприємства Приватбанку і декількох куплених судових рішень здійснила фальсифікацію документів і вкрала у мажоритарного акціонера - канадської компанії «КМ Секьюр» - 47,35% акцій. Надалі ситуація тільки посилювалася. 27 грудня шахраї провели фіктивні збори акціонерів, на яких вибрали нове «антикризове» керівництво. А контролюючі органи закривають на це очі», вважає Сергій Монаков.

Представники підприємства акцентували увагу на тому, що на користь ВАТ «Квазар» є визначення Вищого господарського суду України від 25 листопада 2008 року, в якому «KM Secure» відновлюється в реєстрі http://www.sarancha.net/media/fck/document.pdf, а всі дії з передачі документів визнані недійсними. Проте, це рішення досі не виконане.

«Сьогодні нам доводиться розраховувати тільки на свої сили. Але я заявляю, що колектив ВАТ «Квазар» в кількості більш ніж 1100 чоловік, настроєний рішуче і має намір твердо і послідовно відстоювати свої права», - затверджує Сергій Монаков.

За його словами, в Києві проживає більше 60 тис. осіб, які у різний час працювали на заводі і зберегли до нього добре ставлення.

«При необхідності, ми зберемо і три, і п’ять тисяч осіб. Досить буде просто подзвонити нашим колишнім колегам і попросити прийти підтримати підприємство», - упевнений Сергій Монаков.

ВАТ «Квазар» спеціалізується на виробництві інтегральних мікросхем, виробів фотоелектроніки (сонячні елементи, панелі і системи). У 2003-2008 роках оборот підприємства щорічно збільшувався більш ніж на 30%. За підсумками 2008 року виручка ВАТ «Квазар» перевищила 260 млн. грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus