УКРАЇНА

18:20

20.05

Влада

Черновецький монополізує роздрібну торгівлю продуктами харчування

0

В Києві будуть створені комунальні підприємства «Київські ринки» і «Домашній магазин». Директори цих підприємств призначаються і звільняються з посади мером Києва за представленням начальника управління торгівлі і за згодою профільного заступника голови міськадміністрації, передає «ЛІГАБізнесІнформ».

Відповідні рішення були ухвалені на пленарному засіданні сесії Київради 22 січня.

Відповідно до ухваленого рішення, обидва підприємства відноситимуться до сфери управління Головного управління торгівлі і побуту Київської міськдержадміністрації.

«Домашній магазин» займатиметься роздрібною і оптовою торгівлею продтоварами поряд з місцями проживання людей, відкриттям стаціонарних і сезонних місць торгівлі, укладенням договорів про постачання товарів з їх виробниками, а також доставкою товарів за замовленням споживача.

Відповідно до ухваленого рішення, функція «Київських ринків» полягає в забезпеченні контролю над процесом торгівлі в частині дотримання правил торгівлі, санітарно-ветеринарних правил і правил протипожежної безпеки. Крім того, підприємство надаватиме платні послуги з організації торгового процесу, транспортування, збереження і переробки продукції, а також здавати в оренду приміщення, вагове устаткування і відкривати сезонні і постійні закупівельні пункти на ринках і в селах.

Статутний фонд підприємств визначений в розмірі по 100 тис. грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus