УКРАЇНА

17:53

21.05

Влада

Медведєв заявив, що ніяких газових ревізій не буде

0

Президент Росії Дмитро Медведєв заявляє, що не може бути ніякого перегляду газових угод при переході на ринкове формування цін на газ. Про це він сказав під час російсько-узбецьких переговорів в Ташкенті, повідомила «proUA» прес-служба Кремля.

«Я повністю підтримую Президента Узбекистану в тому, що ми зробили дуже важливий крок у бік створення сучасної основи енергетичної співпраці, а саме перешли на ринкові ціни. І, не дивлячись на те, що у ряді держав це викликає питання, стосовно наших відносин - це наша позиція на роки вперед. Ми вийшли на співпрацю за певною формулою ціни. Ми виходимо з того, що цінові параметри можуть мінятися», - відзначив Медведєв.

При цьому президент РФ відзначив, що ці коливання пов’язані з кон’юнктурою світового ринку, і «незалежно від того, подобається це комусь чи ні, ми торгуватимемо на ринкових умовах».

«Тому стосовно того конфлікту, який нещодавно був навколо ціноутворення при постачаннях газу на Україну, це якраз, кінець кінцем, віддзеркалення наших загальних домовленостей, у тому числі і домовленостей з нашими середньоазіатськими партнерами, включаючи Узбекистан. І тут не може бути приводів для образ або подальшої ревізії якихось угод», - сказав Медведєв.

При цьому він додав, що це світова тенденція і це вигідно Узбекистану, це вигідно Російській Федерації, це повинно бути вигідно іншим державам, тому що, відзначив він, кінець кінцем, ціни на енергоносії, зокрема на газ, визначають конкурентоспроможність економіки.

«Той, хто хоче жити за рахунок низьких цін, наперед закладає «міну» під своє економічне благополуччя. Він розраховує на преференційні ціни. У житті такого не буває в довгій перспективі», - сказав Медведєв.

Нагадаємо, перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак вважає, що українська сторона повинна не пізніше літа цього року розпочати переговори для внесення змін до газових контрактів, підписаних 19 числа в Москві.

Голова правління «Газпрому» Олексій Міллер заявив, що вони не збираються переглядати підписаний російсько-український контракт.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus