УКРАЇНА

01:22

24.05

Влада

Техогляд автівок подовжили до кінця року. Через технічні причини

0

З початку року вступили в силу дві постанови Кабінету Міністрів, згідно з якими проведення технічного огляду здійснюється з 15 січня по 15 грудня. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив перший заступник начальника департаменту ДАІ МВС України Сергій Левченко, передає кореспондент «proUA».

«Згідно з цими постановами проведення технічного огляду здійснюється з 15 січня по 15 грудня. Минулого року техогляд проводився до 31 липня», - зазначив Левченко.

Крім того, технічним оглядом автотранспорту будуть займатися спеціально уповноважені суб’єкти господарювання. Нині в Україні вже працює 141 пункт перевірки.

«Зараз у нас по Україні акредитувалися і внесені до державного реєстру 141 суб ‘єкт господарювання, які мають на це право. Ми маємо ще більше 400 заяв таких суб’єктів, які хочуть пройти акредитацію», - сказав він.

За його словами, для того, щоб охопити всю Україні таких суб’єктів господарювання повинно бути 1, 5 тисячі.

«Відповідно статті 121 власник транспортного засобу, який не пройшов техогляд притягується до адміністративної відповідальності у розмірі 170-250 гривень», - сказав Левченко.

Найбільш активними у проходженні техогляду областями Левченко назвав Донецьку та Луганську область. Серед лідер він також згадав Київ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus