УКРАЇНА

05:06

22.05

Влада

«Газпромзбут Україна» планує продати промисловцям 6 млрд кубометрів газу

0

Дочірнє підприємство російського газового монополіста компанії «Газпром» «Газпром збут Україна» планує поставити 6 млрд. куб. м. природного газу в 2009 році. Про це журналістів повідомив директор компанії Анатолій Подмишальський, передають «Українські новини».

За словами Подмишальського, «Газпром збут Україна» реалізовуватиме газ за ціною, аналогічною ціні Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» в 2009 році.

«Інших цін не буде», - сказав він.

При цьому він уточнив, що компанія, як і в 2008 році, постачатиме газ промисловим споживачам, зокрема металургійним і хімічним підприємствам.

Нагадаємо, «Газпром» прогнозує, що в 2009 році частка «Газпром збут Україна» на внутрішньому ринку реалізації газу в Україні складе до 25%.

В квітні 2008 року у виконання домовленостей «Нафтогазу» і «Газпрому» («Угода про розвиток відносин в газовій сфері» від 12 березня 2008), Національна комісія регулювання електроенергетики видала ліцензію «Газпром збут Україна» на постачання 7,5 млрд. куб. м газу на рік за нерегульованим тарифом на 5 років.

Після цього НКРЕ скоротила термін дії ліцензії до 1 року, а «Газпром збут Україна» оскаржила це рішення.

Домовленості про реалізацію 7,5 млрд. куб. на рік «Газпром збутом Україна» на внутрішньому ринку були прийняті, виходячи з частки російського концерну 25% в спільному підприємстві «Укргаз-Енерго» («Газпрому» належить 50% компанії «РосУкрЕнерго», яка володіє 50% «Укргаз-Енерго»).

На початок 2008 року «Укргаз-Енерго» було монопольним імпортером газу до України і основним постачальником промисловому сектору.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus