УКРАЇНА

17:30

23.05

Влада

RUE погрожує судом у Швейцарії , якщо заберуть їхній газ з українських сховищ

0

Компанія «РосУкрЕнерго» (RUE) погрожує почати у Швейцарії судовий та кримінальний процеси у разі відчуження у них газу, що знаходиться у підземних сховищах в Україні. Про це ідеться у листі голови ради директорів «РосУкрЕнерго» Ларса Хаусманна, адресованому керівнику «Нафтогазу» Олегу Дубині, повідомляє «Українська правда».

У тексті листа, Хаусманн заявляє, що компанія не продавала газ у підземних сховищах України.

«Я хотів би вас офіційно поінформувати – акціонерами не прийнято жодного рішення з цього приводу. Радою директорів не прийнято жодного рішення щодо цього. Рада директорів не надавала відповідних повноважень менеджменту РосУкрЕнерго укладати такі контракти», - пише Хаусманн.

«Менеджмент «РосУкрЕнерго» не укладав жодних контрактів з продажу цього газу», - додав він.

«Таким чином, будь-які відчуження або заборона обігу цього газу будь-яким шляхом, що суперечить контрактам №14/395-2/04 та №14/395-3/4, укладених між нашими компаніями 29.07.2004 року, призведе до скоєння суворого злочину, котрий не залишить нам жодного вибору крім ініціювання юридичних і кримінальних процедур згідно із законодавством Швейцарської Конфедерації задля захисту бізнес-інтересів РосУкрЕнерго».

Аналогічного листа голови ради директорів «РосУкрЕнерго» надіслав голові митниці Валерію Хорошковському.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» придбала близько 11 млрд. куб. м природного газу, що знаходиться в українських підземних сховищах, за ціною 153,9 долари за тис. куб. м у російського «Газпрому», а не компанії «РосУкрЕнерго».

У Москві «Нафтогаз» перекупив 11 мільярдів кубометрів газу, що належить «РосУкрЕнерго» і зберігається у підземних сховищах України, за пільговою ціною 153,9 доларів. Для придбання цього газу «Газпром» погодився сплатити «Нафтогазу» аванс.

При цьому, за даними «Української правди», від імені «РосУкрЕнерго» угоду про відмову від газу в сховищах України підписав Микола Дубик – виконавчий директор РУЕ, який за сумісництвом є заступником шефа юридичного департаменту «Газпрому».

Однак, згідно зі статутом «РосУкрЕнерго», подібного роду рішення вважаються легітимними, коли їх підписують два виконавчих директора – і від «Газпрому» (Микола Дубик), і від Фірташа (Дмитро Глебко).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus