УКРАЇНА

11:25

24.04

Порошенко взяв участь в урочистій церемонії закладення трьох нових буксирів

Порошенко взяв участь в урочистій церемонії закладення трьох нових буксирів

Петро Порошенко: «НІБУЛОН» є символом відродження України

0

Один з лідерів українського аграрного ринку - сільгосппідприємство «НІБУЛОН» - є символом відродження України і побудови нової держави

Як повідомляють «Коментарі», про це під час візиту на суднобудівельно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» у Миколаєві заявив Президент України Петро Порошенко.
В рамках візиту Петро Порошенко взяв участь в урочистій церемонії закладки трьох нових буксирів проекту 121, а також спуску на воду нового буксира «NIBULON-6» і введення в експлуатацію буксира «NIBULON-5», що увінчався розбиванням об борт суден пляшок з шампанським.
Ще будучи кандидатом у Президенти Петро Порошенко відвідав суднобудівельно-судноремонтний завод компанії та ознайомився з будівництвом буксирів. «Дуже недавно, трохи більше трьох місяців тому, ми бачилися тут, на цьому самому місці. І я пообіцяв вам, що один з перших моїх візитів [президента] буде візит до вас і наша з вами зустріч. Тому що зараз «НІБУЛОН» є символом України, символом відродження України, українського сільського господарства, відродження людей праці, українського машинобудування, портобудівництва, суднобудування», - зазначив глава держави.
Він також додав, що сам, будучи досвідченим суднобудівником, розуміє ті труднощі, з якими стикаються суднобудівні підприємства в країні. Однак при цьому зазначив, що «НІБУЛОН» з цими труднощами гідно справляється. «Згадайте, що тут було рік тому - розруха! І що сталося, коли за справу взялися люди праці. Подивіться - сьогодні ми маємо відроджене виробництво. Так само буде відроджена України», - сказав Петро Порошенко.
Варто відзначити, що сьогодні «НІБУЛОН» - єдина аграрна компанія, що займається відродженням суднобудування і судноплавства в Україні. На сьогоднішній день власний вантажний і маневрений флот компанії складається з 37 судів, а з минулого року в структурі «Нібулон» працює відроджуваний з руїн суднобудівельно-судноремонтний завод «НІБУЛОН».
За словами Петра Порошенка, сильні промислові підприємства, відродження виробничих потужностей - це серйозна підмога для посилення позицій України на міжнародній арені. В першу чергу - на переговорах про мирне врегулювання військового конфлікту. «Для того, щоб мати сильні позиції на переговорах по світу, нам потрібно мати сильну Україну, сильне виробництво, сильних виробничників, сильну армію. Тоді ми зможемо захистити український суверенітет, українську незалежність, територіальну цілісність», - вважає глава держави.
Зі свого боку він пообіцяв всебічну підтримку бізнесу, який створює робочі місця і відроджує виробничий потенціал країни. В тому числі, і на міжнародному рівні. «Українська влада займатиметься тим, що буде просувати товари українських виробників по всьому світу. І кожен, хто протягне руку до українського виробника за корупційним хабарем, ця рука буде відрубана. Не буде більше цього. І буде захист і від податківців, і від правоохоронців, і від усіх», - пообіцяв Петро Порошенко.
За його словами, спуск на воду нового судна - це символ нової держави. «Завжди це важлива подія в житті заводу, екіпажу корабля. Це свято і я радий тому, що ми знаходимо в собі сили навіть в цих важких умовах робити свою справу, випускати конкурентоспроможні продукти, створювати робочі місця, платити податки, зміцнювати Україну», - підсумував Президент.
У свою чергу, генеральний директор «НІБУЛОНа» Герой України Олексій Вадатурський подякував президентові за участь в урочистій події у житті компанії і всього вітчизняного суднобудування. «У нас сьогодні три великі події - введення в експлуатацію завершеного буксира № 5, спуск на воду буксира № 6 і початок будівництва трьох буксирів абсолютно нового проекту. Це дозволить нашій компанії перевезти додатково водним транспортному понад 600 тисяч тонн тільки в цьому році. Це ж розвантаження буде автомобільних доріг і залізничних доріг. Це буде економіка для аграрного сектора України, це буде екологія. Це будуть робочі місця, яких ми за час відновлення нашого суднобудівельно-судноремонтного заводу створили понад 300», - повідомив О. Вадатурський.

 

За його словами, відродження суднобудування на підприємстві «Нібулона» дозволить будувати більше суден для покращення логістики аграрного сектора та зміцнення судноплавного потенціалу українських річок в цілому.
Закладання буксирів проекту POSS-115 «NIBULON-5» і «NIBULON-6» відбулася 5 грудня 2013 року, у день народження компанії, ознаменувавши старт реалізації програми повноцінного будівництва суден на власному суднобудівельно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН». Будівництво буксирів стало першими замовленнями заводу.
Символічно, що суднобудівна програма «НІБУЛОНа» почалася у вирішальний для країни час – на початку Революції гідності, коли Україна «прокинулася новою державою, готовим самостійно боротися за своє майбутнє і визнання в міжнародному співтоваристві», відзначають в компанії. У «НІБУЛОНі» впевнені, що приклад компанії та її невідступність у боротьбі за майбутнє країни і незламність у втіленні ідеї відродження українського судноплавства надихне захисників Батьківщини на сході України.
Будівництво власного флоту на суднобудівельно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» є частиною реалізації масштабного проекту компанії «НІБУЛОН» з відродження річкового судноплавства. Завдяки успішній реалізації інвестиційної програми в навігаційному сезоні 2014 року компанія вже транспортувала і відправила на експорт понад 1,3 млн тонн зернових вантажів, тим самим зменшивши обсяги внутрішніх вантажних автомобільних і залізничних (через дефіцит вагонів) перевезень зернових вантажів шляхами країни. По завершенню імплементації цієї програми щорічно обсяг перевезення вантажів водними шляхами України буде складати до 3 млн тонн зернових, що дозволить щодня (!) розвантажувати понад 250 залізничних вагонів і звільняти вітчизняні дороги від більш ніж 600 великовантажних автомобілів. Введення в експлуатацію буксирів проекту POSS-115 «NIBULON-5» і «NIBULON-6» дозволить додатково перевезти по Дніпру понад 600 тис. тонн сільгосппродукції за маркетинговий рік, розвантажить понад 8,3 тис. залізничних вагонів і звільнить вітчизняні дороги від понад 12,5 тис. великовантажних автомобілів. А введення в експлуатацію трьох буксирів проекту 121 дозволить перевезти Південним Бугом 200 тис. тонн продукції за маркетинговий рік, що в свою чергу, запобігає необхідності в´їзду в місто Миколаїв і звільнить дороги Миколаївської області від 5 тис. великовантажних автомобілів на рік. Крім того, це дозволить поліпшити екологію міста Миколаєва.
Реалізація інвестиційної програми «НІБУЛОНа» щорічно веде до поліпшення економіки аграрного сектора України. А по її завершенню українські сільгосптоваровиробники зможуть отримати додаткові доходи на рівні 0,5 млрд доларів щорічно. «Вітчизняні аграрії отримають можливість відчути себе учасниками міжнародного ринку зерна, поставляючи вирощену продукцію на підприємства «НІБУЛОН» прямо, без посередників і додаткових транспортних витрат», - відзначають в компанії. Також у планах «НІБУЛОНа» - відродження судноплавства та пасажирських перевезень по річці Південний Буг і Дніпро, чому сприятиме й будівництво власного вантажного флоту.
Незважаючи на складнощі, з якими сьогодні стикається країна, «НІБУЛОН» наполегливо і невідступно рухається до досягнення високої мети: утвердження України як морської держави - через відродження суднобудування.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus