УКРАЇНА

17:45

21.05

На думку Костусєва, у Одеси з’являються додаткові інвестиційні переваги

На думку Костусєва, у Одеси з’являються додаткові інвестиційні переваги

Одеса знову підтвердила фінансову стабільність

0

«Українське кредитно-рейтингове агентство» (UCRA) оголосило про присвоєння довгострокового кредитного рейтингу «uaА» місту Одесі. Прогноз рейтингу – «стабільний» 

Для присвоєння кредитного рейтингу використовувалася звітність про виконання місцевого бюджету за 2010-2012 рр., показники соціально-економічного розвитку, інформація, яка характеризує фінансову стійкість, динаміку фінансово-економічного розвитку, що склалася. Пильно розглядається кредитна історія міста. І один з головних факторів, що впливають на рівень присвоюється рейтингу, – авторитетність муніципальної влади, передають «Коментарі».

На думку мера Одеси, доктора економічних наук, заслуженого економіста України Олексія Костусєва у Одеси з’являються додаткові інвестиційні переваги: ​​«Наявність високого кредитного рейтингу розкриває об’єктивні фінансові можливості міста, підвищує репутацію міської влади як готової для прийому інвестицій і розширення кола потенційних інвесторів. Хороший кредитний рейтинг дозволяє говорити про більш вигідні фінансові умови реалізації довгострокових проектів, підвищити шанси кандидатури міста в рамках якогось конкурсу. Це серйозна фінансова перемога, але аж ніяк не випадкова, - як я і обіцяв, до кінця моєї першої каденції ми звільнимо місто від боргів і направимо всі фінансові можливості на розвиток Одеси».

На думку «Українського кредитно-рейтингового агентства», відновлення високих темпів соціально-економічного розвитку Одеси в 2010-2012 рр. позитивно вплинуло на темпи зростання дохідної частини бюджету та показники ліквідності. Агентство UCRA також відзначає ефективну політику міської влади, проведену в галузі управління місцевим боргом з метою оптимізації його обсягу і структури, що сприяло зниженню боргового навантаження бюджету міста.

Нагадаємо, тижнем раніше, 23 квітня 2013 року, інше незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI-Rating» також повідомило про підвищення кредитного рейтингу Одеси до рівня «uaА-», прогноз «стабільний». Прогноз рейтингу «стабільний» свідчить про відсутність передумов для зміни рейтингу протягом року.

 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus