УКРАЇНА

05:20

22.05

Чисті надходження валюти в Україну через системи переказу в I кварталі склали $0,82 млрд

Чисті надходження валюти в Україну через системи переказу в I кварталі склали $0,82 млрд

Заробітчани з початку року переказали на батьківщину мільярд доларів

0

З використанням систем переказу коштів у I кварталі 2013 року в Україну було переведено $1 млрд, за межі України - $183 млн

Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі Національного банку України.

Відповідно, чисті надходження валютних коштів в Україну через системи перекладу в січні-березень 2013 року становлять $0,82 млрд.

Крім того, згідно з інформацією НБУ, в межах України в I кварталі за створеними резидентами і нерезидентами системам грошових переказів було переведено 5,041 млрд  грн і $3 млн  (в еквіваленті).

Станом на 1 квітня, в Україні здійснювали діяльність з переказу коштів 9 систем, створених резидентами (з них 5 систем створені банками, а 4 системи - небанківськими установами). Також в Україні здійснювали діяльність 22 системи, створені нерезидентами. Учасниками систем грошових переказів є близько 150 банків, компанія «Українська фінансова група», «Укрпошта».

Як повідомляли «Коментарі», згідно з даними НБУ про діяльність систем переказу коштів, у 2012 році в Україні були переведені кошти в еквіваленті $4,3 млрд. За той же час загальна сума коштів, переведених з України за кордон, склала лише $0,73 млрд.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus