УКРАЇНА

15:16

22.05

Гроші

Пшонка розповів, як гаражі перетворюються на готелі біля моря

0

За словами генпрокурора, «без уваги прокуратури не має залишитися жоден шматок берега вздовж усього узбережжя Чорного моря»

 Як повідомили «Коментарям» у прес-службі Прокуратури Автономної республіки Крим, про це генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявив під час наради з колективом прокуратури АР Крим, присвяченому питанням дотримання законності при використанні та забудову земель водного фонду.

«Що стосується незаконних схем отримання ділянок біля моря, найчастіше їх отримують на підставі незаконних висновків контролюючих органів і судових рішень, угод про обслуговування, що стосується насамперед гідротехнічних споруд  та спільної діяльності. Поширені також факти нецільового використання земель, коли зареєстровані на папері як елінги, гаражі, житлові будинку насправді виявляються багатоповерховими готелями. Сумнівними є схеми отримання ділянок уздовж морів для сільськогосподарських потреб і кооперативного будівництва», - зазначив Віктор Пшонка.

При цьому генпрокурор додав, що наглядовим відомством автономної республіки в останні роки було оскаржено понад 100 незаконних актів щодо прибережних земель загальною площею 260 га, що, тим не менш, не є задовільним результатом.

«Було порушено п´ять кримінальних справ. Зокрема, за фактом незаконного зведення хмарочоса в 100-метровій зоні моря, на ділянці в Приморському парку, за фактом незаконного введення в експлуатацію, за підробленими документами, самовільно побудованих 14 елінгів в Сімферопольському районі, також двох готелів у Сакському районі. Однак 5 справ на весь Крим - цього недостатньо. Ви повинні жорсткіше реагувати на свавілля контролюючих органів і органів місцевої влади. Без уваги прокуратури не має залишитися жоден шматок берега вздовж усього узбережжя Чорного моря, де є порушення закону», - зазначив Віктор Пшонка.

За словами генпрокурора, схеми, які використовуються при незаконній забудові морського узбережжя, давно відомі фахівцям прокуратури Криму.

«Тому у вас немає часу на роздуми, і я очікую реальних результатів і приведення в первинний стан спотворених незаконною забудовою територій», - сказав Пшонка.

Як повідомляли «Коментарі», раніше Віктор Пшонка заявляв, що проблема самовільної забудови прибережної смуги морів набула загрозливих масштабів.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus