УКРАЇНА

17:52

21.05

У Клименка помітили збільшення махінацій на митниці

У Клименка помітили збільшення махінацій на митниці

0

З початку року в 3,7 рази зросла кількість експертиз, призначених у справах про порушення митних правил

Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі Міністерства доходів і зборів України.

Зокрема, згідно з повідомленням прес-служби відомства, з початку 2013 року до експертних підрозділів Центрального митного управління лабораторних досліджень та експертної роботи надійшло понад 3,5 тисячі запитів регіональних підрозділів міністерства про проведення досліджень товарів. Це на 34% більше, ніж за аналогічний період 2012 року.

Серед усіх проведених досліджень  у 3,7 рази зросла кількість експертиз, що призначаються у справах про порушення митних правил. Зокрема, як зазначають у Міндоходів, такі екпертизи покликані встановити, чи відповідає імпортований товар інформації, зазначеній в документах.

Згідно з інформацією Міндоходів, за результатами досліджень невідповідність декларованих характеристик товарів виявлено у 711 зразках, що становить 22% від загальної кількості досліджених зразків. Переважно, невідповідності були виявлені при дослідженні тканин, керамічних виробів і харчових добавок, які ввозилися в Україну.

Економічна ефективність від обліку експертних висновків при митному оформленні склала 11,4 млн грн, наголошується в повідомленні Міндоходів.

Як повідомляли «Коментарі», раніше міністр доходів і зборів України Олександр Клименко визнав, що вважає корупцію однією з основних проблем митної служби України. При цьому міністр зазначив, що боротися з корупцією на митниці Міндоходів планує методами, які раніше довели свою ефективність в Державній податковій службі. За словами Олександра Клименка, впровадження автоматизованої системи моніторингу корупційних ризиків у податковій службі дозволило знизити рівень корупції на третину за останні два роки. 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus