УКРАЇНА

03:21

22.05

Вілкул запропонував реформувати «Укравтодор»

Вілкул запропонував реформувати «Укравтодор»

Кабмін змінює схему «розпилу» дорожніх грошей

0

Нова концепція стратегії розвитку автодорожнього господарства передбачає зміну замовників тендерів на будівництво та ремонт автодоріг

Як повідомили «Коментарям» у Міністерстві  інфраструктури, нову концепцію сьогодні представив віце-прем´єр-міністр України Олександр Вілкул.

При цьому віце-прем´єр зазначив, що необхідно реформувати «Укравтодор»: «Неефективно, коли планування, функції замовника, контроль, а часто і виконання робіт зосереджені в одному відомстві. Необхідна нова система».

За його словами, функцію стратегічного планування з розвитку дорожнього господарства необхідно закріпити за Мінінфраструктури, контролю якості доріг - за Укртрансінспекцією. А «Укравтодор» у запропонованій Олександром Вілкулом новій стратегії повинен виступати тільки замовником робіт доріг державного значення - таких доріг в Україні 52 тис. км.

При цьому 117,7 тис. км доріг місцевого значення разом із фінансуванням віце-прем´єр-міністр пропонує передати до сфери відповідальності облдержадміністрацій і особисто голів ОДА, щоб персоніфікувати відповідальність за якість таких доріг в кожній області.

«Реформування системи «Укравтодору» має супроводжуватися збільшенням фінансування на утримання, ремонт і будівництво доріг з передбачених у бюджеті на цей рік 16,9 млрд грн до 40 млрд  грн на рік», - підсумував Вілкул.

Нагадаємо, в результаті несприятливих погодних умов цієї зими було значно пошкоджено дорожнє покриття, в цілому на початок робіт (12 лютого 2013 року) було вражено ямковістю 2631 км основних доріг країни державного значення.

В «Укравтодорі» підрахували, що на сьогоднішній день 170 тис. км українських доріг потребує заміни дорожнього покриття. На ці цілі необхідно щонайменше 450 млрд грн.

23 квітня новим главою «Укравтодору» замість обраного в Раду Володимира Демішкана  був призначений Євген Прусенко.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus