УКРАЇНА

03:16

24.05

Україна запроваджує тимчасову заборону на ввезення свинини і продукції з неї

Україна запроваджує тимчасову заборону на ввезення свинини і продукції з неї

В Україні зникнуть ковбаси з Білорусі

0

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба заборонила ввезення в Україну з Білорусі свинини і виробів із неї

Як повідомили «Коментарям» у Держветфітосанітарслужбі, таке рішення ухвалене у «зв’язку з появою в ЗМІ повідомлень про загибель тварин у Барановицькому районі Республіки Білорусь і підозрою виникнення африканської чуми свиней».

«Розпорядженням заступника головного державного інспектора ветеринарної медицини тимчасово забороняється ввезення з цієї країни в Україну сприйнятливих до цього захворювання тварин, продукції та сировини із них», - додали в службі.

Як повідомляли «Коментарі», у квітні Білорусь наклала заборону на постачання свинини з Краснодарського краю Росії через поширення там африканської чуми свиней.

Африканська чума свиней (хвороба Монтгомері) – висококонтагіозне вірусне захворювання домашніх і диких свиней. Захворювання передається при прямому контакті хворих тварин і здорових, через продукти зі свинини, кліщами і механічно (транспортними засобами, при переміщенні людей і тварин). Вакцини немає. Майже все поголів’я хворих свиней гине. Для людей африканська чума свиней безпечна.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus