УКРАЇНА

10:41

28.05

Гроші

«Укрзалізниця» скаржиться на травневе загострення у злодіїв

0

  Протягом травневих вихідних 1-2 травня збільшилися кількість випадків несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту

Як повідомили «Коментарям» у прес-центрі «Укрзалізниці», 1 травня на перегоні Підволочиськ - Волочиськ Південно-західної залізниці виникло зняття напруги в контактній мережі через те, що 9 ізоляторів на опорі контактної мережі були розбиті сторонніми особами.

2 травня на станції Косарі Одеської залізниці невідомі особи умисно пошкодили стрілку, вклавши два камені між лівим вістряком і рамною рейкою. Вантажний поїзд був затриманий на 34 хвилини.

У той же день на станції Ходовичі Львівської залізниці, на під´їзній колії «Стрийського кар´єрного управління» невідомими особами викрадено: 146 клемних болтів з гайками, 146 клем, 146 шайб двохвиткових, 18 закладних болтів з гайками, 30 шайб двохвиткових і 12 гайок.

У ніч з 2 на 3 травня на перегоні Кодима - Абамеліково Одеської залізниці під час прямування поїзда № 2941 прохідний світлофор № 7 сигналізував червоним світлом. Під час огляду виявлено, що біля прохідного світлофора № 5 невідомими особами була здійснена спроба викрадення трансформатора дроселя (відкручені болти, знята кришка, перерізані дроти сигнальної обмотки). Поїзд затримано на 40 хвилин, йдеться в повідомленні.

«Щодо кожного з випадків ведеться розслідування, адже злочини на залізниці не тільки завдають матеріальної шкоди державному підприємству, а й можуть призвести до затримки поїздів або аварійної ситуації на залізничному транспорті», - підкреслили в «Укрзалізниці».

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus