УКРАЇНА

08:55

22.05

Яценюк закликав Росію не подумувати про приватизацію ГТС

Яценюк закликав Росію не подумувати про приватизацію ГТС

0

  Українська опозиція закликала російських партнерів не брати участь у будь-яких незаконних оборудках з приватизації газотранспортної системи, які зараз проводить уряд і Президент

  Про це заявив голова фракції ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк, передають «Українські новини».

Яценюк висловив упевненість в тому, що дозвіл на приватизацію української ГТС буде скасовано після зміни влади в Україні.

«Ми звертаємося до наших російських партнерів не брати участі в будь-яких незаконних оборудках, які зараз проводяться або українським урядом, або українським Президентом. Якщо вони підуть на те, щоб за допомогою незаконної приватизації отримати право власності на українську ГТС, я вже зараз можу заявити, що це буде скасовано, і власність буде повернута», - підкреслив Яценюк.

Депутат назвав неприпустимим ухвалення законопроекту, яким пропонується вивести з держвласності газові сховища і передати від парламенту до Кабінету Міністрів право з управління та розпорядження об´єктами, пов´язаними з видобутком нафти і газу.
«Росіяни, напевно, мають таємні домовленості з українським урядом, щоб фактично через механізми або тіньової приватизації, або тіньової оренди стати власниками української ГТС», - припустив він.

Лідер опозиційної фракції нагадав, що свого часу українська сторона підписала меморандум з Європейським Союзом про модернізацію ГТС.
Він закликав Росію приєднуватися до цього процесу модернізації, але застеріг від посягання на державну власність України.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів пропонує Раді дозволити приватизацію державних підприємств, дочірніх підприємств Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», що здійснюють діяльність з транспортування газу магістральними трубопроводами та зберігання його у підземних сховищах, а також підприємств, установ, організацій, утворених внаслідок їх реорганізації (законопроект № 2937).

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus