УКРАЇНА

06:04

21.05

Гроші

Ахметов забрав у СКМ апартаменти в Лондоні вартістю 220 у.е. млн

0

      Компанія СКМ перевела апартаменти One Hyde Park у Лондоні у власність свого власника Рината Ахметова

Про це повідомляє прес-служба фінансово-промислової групи.

«Акціонер СКМ, Ринат Ахметов, прийняв рішення перевести апартаменти з власності Компанії СКМ в особисту власність. Всі витрати з переоформлення й утримання цих апартаментів пан Ахметов сплатив з власних коштів», - говоритися в повідомленні прес-служби СКМ.

Компанія нагадує, що її «дочка» придбала апартаменти в комплексі One Hyde Park в 2007 році   як портфельні інвестиції. Всі податки і збори у зв´язку з придбанням даного об´єкта нерухомості були сплачені згідно з чинним законодавством, наголошується в повідомленні.

Раніше британські ЗМІ писали, що СКМ заплатила за триповерховий пентхаус у лондонському комплексі One Hyde Park з видом на Гайд-парк близько GBP135 млн ($220 млн). За даними Financial Times, угода була здійснена на етапі зростання ринку нерухомості в 2007 році через офшорну компанію Water Property Holdings.

Нагадаємо, СКМ - найбільша холдингова компанія (ХК) України, володіє й управляє активами в гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях, а також у сфері рітейлу й нерухомості.

100% акцій «СКМ» належать українському бізнесмену Ринату Ахметову.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus