УКРАЇНА

15:13

22.05

Гроші

Основний акціонер оцінив вартість UMH Group в 500 у.е. млн

0

        Керівник і основний акціонер медіахолдингу UMH Group Борис Ложкін оцінив вартість компанії на рівні в $450-500 млн і розповів про плани первинного розміщення акцій (IPO)

«Ми повинні були розміститися в грудні минулого року у Варшаві. Але в останній момент відклали вихід. Зараз ми працюємо з Concorde Capital, яка наприкінці травня має представити нам інвестиційну стратегію. Пріоритетом для нас залишається IPО», - уточнив керівник холдингу в інтерв´ю виданню «Комерсант-Україна».

Ложкін розповів, що після придбання частки Петра Порошенка в даний час холдинг домовляється з підприємцем Геннадієм Боголюбовим про викуп його частини в медіапроекті холдингу.

«Наші основні зовнішні партнери - це Петро Порошенко і Геннадій Боголюбов. З першим ми завершили співпрацю, викупивши його частку в проектах, а з Геннадієм Боголюбовим зараз в процесі діалогу. Ми викуповували б частки партнерів більш активно, але на це не вистачає коштів», - уточнив він.

Керівник медіахолдингу зазначив, що компанія робить ставку на мережу, глянсову пресу і радіо, очікуючи, що інтернет зросте з 4% ринку реклами до 15%. Ложкін зазначив, що частка радіо на цьому ринку збільшується на 10-12% на рік.

У сегменті інтернет-проектів, на думку глави UMH, стратегічно привабливими для холдингу можна вважати сегмент електронної комерції, освітні проекти та ігрові послуги.

Говорячи про повернення інвестицій від двох потужних проектів компанії - Forbes і Vogue, - Ложкін повідомив, що розраховує на повернення від першого журналу протягом 4-4,5 років, від другого - 5,5-6 років.

Довідка: частиною медіахолдингу UMH Group є видання «Аргументи і факти в Україні», «Комсомольська правда в Україні», тижневики «Кореспондент», «Фокус», «Теленеделя». Також у холдингу є ліцензії на видання журналів Forbes і Vogue.

UMH group також володіє радіостанціями Авторадіо, Наше Радіо, Ретро FM, інформаційні інтернет-ресурси Korrespondent.net, Football.ua, Vgorode.ua, інтернет-портали Bigmir.net і I.ua.

З травня 2008 року GDR компанії котируються на Франкфуртській фондовій біржі. У 42 офісах компанії в Росії й Україні працює близько 4000 співробітників. У портфель компанії входять такі бренди як: Forbes, Vogue, Кореспондент, Фокус, Теленеделя, i.ua, bigmir.net, football.ua, Ретро FM, Наше радіо, EuropaPlus, Авторадіо, Аргументи і Факти, Комсомольська правда та інші.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus